wordpress web tasarim

WordPress Web Tasarım

WordPress web tasarım şu sıralar en revaçta olan web tasarım trendlerinden. WordPress in kolay kullanılabilir ve sade tasarlanmış admin paneli ile hiç bir teknik bilgisi olmayanların dahi rahatlıkla kurumsal sitelerini tanıtmalarına, e-ticaret sahiplerinin ürünlerini kolayca ekleyip satmalarına olanak sağlıyor.  Wordpress in blog yapısından çıkıp bu denli gelişmesi ile neredeyse wordpress ile yapılamayacak bir proje yok diyebiliriz. Kolay kullanımı, seo dostu yapısı, uygun maliyeti ve geliştirmeye açık platformu sebebiyle müşterilerime wordpress web tasarım hizmeti vermekteyim.

Dünyada en çok kullanılan içerik yönetim sistemi olan wordpress sahip olduğu esneklik, seo dostu yapısı ve binlerce ücretli ve ücretsiz eklentisiyle kullanıcılarına en uygun maliyetlerle profesyonel çözüm sunan tek platformdur.

WordPress de hangi hizmetleri veriyorum?

PSD to HTML to WordPress

Başlıktan anlayabileceğiniz gibi kendi yaptığım yada müşterinin verdiği psd tasarımını Seo ve mobil uyumlu olarak  bootstrap ile kodladıktan sonra WordPress entegresini yapıyorum. Psd tasarımlarınızı birebir wordpress altyapısına geçirebiliriz.

Özel WordPress Web Tasarımı

Müşterilerimin ihtiyaçlarına uygun özgün wordpress web siteleri tasarlıyorum. Tasarımdan Html’ e her aşamada müşterilerin isteklerine uygun siteyi ortaya çıkardıktan sonra wordpress entegresini yapıp geliştiriyorum. Size özel yapılan tasarım herzaman hazır temalardan avantajlıdır. Projenizin ihtiyaçlarına göre geliştirildiğinden ne fazla kod, eklenti kullanıyorsunuz nede ihtiyacınız olan özelliklerden mahrum kalıyorsunuz.

WordPress E-Ticaret

WordPress e-ticaret kullanan müşterilerime ihtiyaçları olan tüm çözümleri sağlamamın yanında (sanalpos, xml entegrasyon, fatura yazdırma, muhasebe programı vs.) özgün tasarıma sahip e-ticaret siteleride tasarlamaktayım. Sizde E-ticaret alt yapısı olarak wordpress de karar kılarsanız gelin sizin için nasıl bir e-ticaret platformu oluşturabiliriz konuşalım.

Hazır WordPress Tema Kurulumu

Hazır wordpress teması satın alıp teknik bilgisi olmayan müşterilerime kurulum hizmeti veriyorum. Themeforest, monstertemplete gibi hazır tema satışı yapan sitelerden aldığınız temaları demoda gördüğünüz gibi sitenize kurulumunu ve gerekli ayarlarını yapıp teslim ediyorum.

Güvenlik ve Güncelleme Desteği

Açık kaynak kodlu olması sebebiyle güncellemeleri düzenli yapılmadığı takdirde wordpress çok rahat hacklenebiliyor. Bu tarz sorun yaşamak istemeyen müşterilerim için sürekli veya tek seferlik güvenlik ve güncelleme desteği sağlıyorum.

WordPress Seo Optimizasyonu

WordPress her ne kadar seo dostu bir yapıda olsada, kurulan Seo eklenti ayarlarının doğru yapılmaması durumunda büyük zararlara sebebiyet verebiliyor. WordPress Seo ayarlarında yardımcı olduğum gibi On Page Seo olarak tabir ettiğimiz site içi Seo optimizasyonunda hizmet vermekteyim. İletişime geçin sitenizin seo hatalarını inceleyip neler yapabiliriz konuşalım.