psd tasarımı wordpress e çevirme

PSD Tasarımı WordPress’ e Çevirme Hizmeti

Grafik tasarımcılar kendi yapmış oldukları psd tasarımları yada satın aldıkları psd tasarımları birebir şekilde Worpdress’ e dönüştermek isteyebiliyorlar. Bu noktada özel wordpress web tasarım hizmeti yanında  psd to wordpress  çalışması hizmetide vermekteyim.

Psd to WordPress

PSD to WordPress çalışması kaliteli yapılmadığı zaman grafik tasarım ne kadar iyi olursa olsun web sitesi eksik hayata geçiriliyor. WordPress her ne kadar kullanıcı ve seo dostu olsa da, html tasarımı barındırıyor içinde, bu nedenle wordpress sitenin başarısı doğru yazılan html kodlamadan geliyor.

PSD tasarımı öncelikle SEO ve Mobil uyumlu olarak HTML5 standartlarında hmtl’ e dökmek gerekiyor. Html kodlaması başarılı bir şekilde yapılan tasarım, minimum eklenti ve fonksiyon kullanılarak wordpress’ e entegre edilmelidir.

Psd to wordpress hizmetini online yada programlar ile sunan servisler var. Belki de denemişsinizdir, kesinlikle profesyonel olarak bu çalışmayı yapmak istiyorsanız uzak durabilirsiniz bu servislerden. Öncelikle html kodlaması web standartları dışında dökülüyor, en önemlisi kalıp kodlamalar ile tasarımı birebir html e dökememekte. WordPress entegrasyonu ise amatör olarak yine kalıp kodları kullanarak yapmakta ve sağlıklı bir entegrasyon sunmuyor.

PSD Tasarımınızı WordPress’ e Dönüştürelim

Yaptığınız tasarımı, yada satın aldığınız psd tasarımı wordpress ‘e dönüştürmek istiyorsanız, size profesyonel olarak bu hizmeti sunuyorum. Gönderdiğiniz tasarımın, birebir wordpress kodlanmış halini size teslim ediyorum. Tüm tarayıcı ve cihazlarda sorunsuz şekilde görüntülenen, SEO uygun temiz ve sade kodlama garantisi sunuyorum.

WordPress entegrasyonunu yaptığım tasarımı demo sunucuya size test etmeniz için aktarıyor ve siz memnun kalıncaya kadar düzenlemeler yapıyorum. Sizlerin memnuniyeti benim için önemli.

 

PSD to Hlml to Wodpress hizmeti için fiyat teklifi almak için bilgi / talep formunu kullanabilirsiniz.