istanbul freelance web tasarım

İstanbul ‘ da Freelance Web Tasarım

İstanbul da sekiz seneye aşkın web tasarım tecrübem ile müşterilerime freelance web tasarım hizmeti vermekteyim. Bu sürede serbest web tasarımcı olarak çalışmamın kendimi geliştirmemde epey katkısı olduğunu söyleyebilirim. Homeofis çalışıyor olsam da çalışma disiplinine dikkat ederek tam zamanlı bir çalışma periyodum mevcut.

Kurumsal ve bireysel müşterilerime kendilerini ve firmalarını tanıtıcı siteler ile en uygun maliyetlerle online satış yapabilecekleri profesyonel e-ticaret siteleri tasarlıyor ve destek veriyorum. E-ticaret sektöründe tam zamanlı çalıştığım zamanlarda edinmiş olduğum tecrübeleri, müşterilerimin ihtiyaçları doğrultusunda kullanarak onlara en uygun çözümleri  sunuyorum.

Seo çalışması tasarımdan başlar tezine inanarak seo uyumlu tasarımlar çıkarmak için mobil uyumlu, sade kod yapısına sahip, Schema Markup, Bootstrap, Html5 ve Css3  gibi güncel kod yapılarını kullanmaktayım.

WordPress tabanlı özel tasarımlar yaptığım gibi, wordrpess site sahiplerine her konuda wordpress destek hizmeti sunuyorum.

Sizinde hayata geçirmek istediğiniz bir projeniz varsa, iletişim sayfasından talep formunu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.