Kendi Android Uygulamanızı Yapabileceğiniz 4 Site

Ekim 31, 2016 | Genel

Android’ in dünya genelinde hızlı yükselişi sürüyor. Android market halihazırda 500 farklı android cihazda 500 bin android uygulamasıyla hizmet veriyormuş. Android marketin popülerliği kuşkusuz ücretsiz uygulamaların oldukça fazla olmasıyla paralel ilişkili. Hergün milyonlarca ücretli ve ücretsiz uygulama marketten indiriliyor.

Ücretsiz Android Uygulamanızı Yapabilirsiniz!

Böylesine büyük bir ekosistemde sizinde kendi uygulamanızı hiç bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan yapabileceğinizi söylesem. Haydi ozaman, size kendi uyugulamanızı yapmanızda ve google playstore da yayınlamanıza ücretsiz yardımcı olan 4 muhtesem siteyi inceleyelim.

Apps Geyser

online mobil uygulama

App Geyser servisinizi android uygulamasına dönüştürmeye yarayan ücretsiz bir servis. Uygulamanıza reklam koyarak ve bu reklam gelirleriden size %50 komisyon vererek uygulamanızdan para da kazanmanıza yardımcı oluyor. HTML 5 desteğide sunan site 3 adımda basitce uygulama çıkarabileceğiniz ve aynı azmanda uygulamadan para kazanabileceğiniz güzel bir servis.

App Yet

mobile app maker

 

App Yet basitçe websiteniz için uygulamalar yapabileceğiniz güzel bir servis. Ayrıca App Yet websitenizin RSS beslemelerini de uygulamanıza entegre edebiliyor. Apps Geyser gibi bu servis de reklamlar ile para kazanmanızı sağlamakta. Kısaca App Yet, sitenizi yada bloğunuzu android uygulamasına çevirebilmenize olanak sağlayan bir servis.

GoodBarber

uygulama mobil

Bir kaç adımda kolayca uygulama yapmanıza olanak sağlayan bir başka site. Ayrıca iOS ugulamaları da geliştirip iOS app store ‘ a gönderebilirsiniz.

Andromo

mobil uygulama

Kişisel tercihim olarak en beğendiğim siteyi en sona sakladım. Andromo ile sadece bir kaç adımda profesyonel uygulamalar yapabilir aynı zamanda servis içinde bulunan binlerce reklam ile uygulamanızdan para kazanabilirsiniz.

Kısa tanıtım videosu için;

Sizinde bildiğiniz bu tarz güzel siteler varsa benimle paylaşabilirsiniz